ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

69favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: Друштво за услугипро...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGNLJNM
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за услугипроизводство и трговија на Оханесјан Марјан АТКО ДИЗАЈН увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 01-02-2020
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: atkodesign@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

ЈЗУ Универзитетска клиника за хирургија на лице, вилици и врат - максилофацијална хирургија Скопје вработува

1 favorite Објавен: 21-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Административен работник

0 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба о...

Оглас за вработување во Стопанска комора на Македонија

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 20-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДИЈАТОР РС-Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Пријави се и помини основна обука з...

ЈЗУ Универзитетска клиника за инфективни болести и фебрилни состојби Скопје вработува

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Sobarka Higienicharka

9 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Потребно е хигирничарка за работ...

Останати огласи во ист регион

Монтер

3 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Монтирање на дрвени предмети, рег...

Општ магацински работник

0 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Пакување на мебел, машини ,уреди и ...

Project Assistant

3 favorite Објавен: 20-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Младински Совет Прил...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Прилеп

Оглас: Младински Совет Прилеп објавува ...

Електро инженер

2 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Метроликс ДОО

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од: 1. Eлектроин...

Project Assistant

3 favorite Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младински Совет Прил...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Прилепски

Оглас: Младински Совет Прилеп објавува Пов...

Општ магацински работник

5 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: -Сортирање на стоката пред товарање...