ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал во кујна

2favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: ФЕЈМС  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJIMG
Работно место: Персонал во кујна
Компанија: ФЕЈМС
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 08-11-2019
Отворен до: 30-11-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

Се бараат:

Шанкери

Kелнери

Работници во кујна

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Детали за огласот:

FAMES Bistro lounge & coffee bar бара персонал за во кујна со работно искуство на неопределено работно време.

Се бараат:

Шанкери

Kелнери

Работници во кујна

За подетални информации контактирајте не на тел: 070/610-361 (Сашо).

Веб страна: /
Контакт телефон: 070610361
Контакт емаил: saso_petreski@hotmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Персонал за работа

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ms Street Food

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: M's Street food има потреба од п...

Лице за послужување пијалоци

3 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tuparov Kompani dooe...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струмички

Оглас: Се бара момче/девојка за работа во ...

SALATARKA

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mizo

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: SALATARKA...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Микеи Хантинг Клуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Угостителски објект има потреба од ...

Келнер/ка во SUSHICO

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ОК Р...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Кафе (snack) бар "The Vault" во цен...

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Мијач на садови

1 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Рибочувар

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение Спортско р...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИВА МОНТ ВЛАДО И ДРУ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Келнер/ка, Шанкер/ка, Работник во Кујна во FAMES Bistro

1 favorite Објавен: 04-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee bar ба...