ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

-бравари -заварувачи -металостругари -машински техничари

0favoriteОбјавен на: 05-11-2019  |  Компанија: Друштво за истражно ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Активен
Код на огласот: TGNIONJ
Работно место: -бравари -заварувачи -металостругари -машински техничари
Компанија: Друштво за истражно и техничко дупчење промет и услуги КРУНА ДРИЛ ДОО-Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Македонија
Отворен од: 05-11-2019
Отворен до: 15-12-2019
Плата: /
Број на работни места: 20
Вид на вработување: Хонорарно
Потребни квалификации: - Машински инжењери кои работат проектирање и разработка на документација.    - Заварувачи- CO2, Аргон, електро, целулоза  -Браватели - кои знаат да читаат цртежи (метална конструкција) -Цевари- да знаат дека читаат изометрија  -Фарбари и пескари -Машински оператори -  кој има искуство во работењето на машина за мелење портал.
Детали за огласот: - Машински инжењери кои работат проектирање и разработка на документација.    - Заварувачи- CO2, Аргон, електро, целулоза  -Браватели - кои знаат да читаат цртежи (метална конструкција) -Цевари- да знаат дека читаат изометрија  -Фарбари и пескари -Машински оператори -  кој има искуство во работењето на машина за мелење портал.
Веб страна: www.krunadril.mk
Контакт телефон: 078300495
Контакт емаил: kruna.dril.holding@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Инженер

2 favorite Објавен: 02-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГ Бетон АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: 1. Градежен инженер ………………………………….....

Архитект-проектант

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потр...

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 07-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Euro Road Dizajn Gru...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Поради зголемен обем на работа во с...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АКВАВАТ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: АКВАВАТ ДООЕЛ Адреса: Булевар Св К...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 02-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИРРЕНА СЦАВИ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Меѓународна градежна компанија за и...

Градежен инженер/Архитект

1 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер - Инженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ИНТЕРИНЖЕНЕРИНГ има потреба...

Останати огласи во ист регион

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Markovski Kompani

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Марковски компани има потреба од 2(...

Геолог

0 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Markovski Kompani

Индустрија: Рударство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Марковски компани има потреба од 2(...

Бушач - оператор на градежна машина

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за истражно ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Македонија

Оглас: нема информација...

PHP Developer

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брајт Бокс

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски, Скопски

Оглас: PHP (Laravel) Developers We are ...

Агент за транспорт

6 favorite Објавен: 25-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Тим Шпед ЈВТ ДООЕЛ Скопје има потре...

Стоматолог

2 favorite Објавен: 30-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бараат двајца доктори по стомато...

Останати огласи од иста компанија

Бушач - оператор на градежна машина

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за истражно ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Македонија

Оглас: нема информација...