ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Бушач - оператор на градежна машина

0favoriteОбјавен на: 05-11-2019  |  Компанија: Друштво за истражно ...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNIONH
Работно место: Бушач - оператор на градежна машина
Компанија: Друштво за истражно и техничко дупчење промет и услуги КРУНА ДРИЛ ДОО-Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Македонија
Отворен од: 05-11-2019
Отворен до: 30-11-2019
Плата: /
Број на работни места: 20
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна: www.krunadril.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

2 favorite Објавен: 21-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Роад Дизајн Гру...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ЕУРО РОАД ДИЗАЈН ГРУП ДОО, вработув...

СОРАБОТНИК ПРОЕКТАНТ/ АРХИТЕКТ

0 favorite Објавен: 28-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРТ-МАС ГРОУП - Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДУТИ АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ Скопје има...

Возач

1 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Беровиќ Бетон

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Беровиќ Бетон има потреба о...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: компанија од Скопје има потреба од...

1 (еден) градежен инженер без искуство или апсолвент на Градежен Факултет.

1 favorite Објавен: 25-05-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: - Инженер за работа на проекти о...

Тесар

0 favorite Објавен: 30-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГТТУ ЈУ БАЈ 2 СКОПЈ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Квалификувани градежни работници-...

Останати огласи во ист регион

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

0 favorite Објавен: 02-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бифарм

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фармацевтската компанија БИФАРМ ДОО...

Медицински претставници за територија на Р. Македонија:

0 favorite Објавен: 01-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фармацевтската компанија БИФАРМ ...

Возач

3 favorite Објавен: 15-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Тим Шпед ЈВТ Транспорт ДООЕЛ Скопје...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 22-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: "M" Arhitekti

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фирма за проектирање со седиште во ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 29-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Нашата нова платформа е тука - DEKR...

Дистрибутер

4 favorite Објавен: 08-05-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Forever4Life Club

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Дали сакате да имате повеќе слободн...