ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Маркетинг Агент

1 favorite Објавен: 15-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата на болници о...

Книговодител-Сметководител

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата отвора 2 раб...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата на Болници о...