ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

4 favorite Објавен: 10-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочански

Оглас: Хенди Телеком,има потреба од рефере...