ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Drushtvo za revizija...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за ревизија РСМ МАКЕДОНИЈА ...

Персонал

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Принц Супермаркет

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Принце Ентерпрајс - Скопје ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: OK RESTORANTS & BARS...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Сушико во Дебар Маало има ...

Секретар/ka

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОО. ИЦС ГРУП

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Работно место: Секретар асистент О...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еу Транс ЕООД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Германија со македонски и ЕУ пасоши...

сметководител

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Drushtvo za revizija...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за ревизија РСМ МАКЕДОНИЈА ...

Агенти за продажба

1 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНЕ.ВИП ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Штипски

Оглас: Key Responsibilities • Customer ac...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Палма

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Kafe slatkarnica Palma karpos bara ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕТЕРИНАР ДОО Гевгел...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: ДПТУ Ветеринар ДОО Гевгелија, Живин...

Монтер

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ноди компани

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: monteri na gips karton...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИК Системи

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Потребни ни се Електро-инжењери и Е...

Курир

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Тетовски

Оглас: Брза Пратка вработува курир за дост...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВП-СПЕС груп дооел С...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Spes Group bietet 10 offene Stellen...

Продавач

1 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕТЕРИНАР ДОО Гевгел...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Кумановски

Оглас: ДПТУ Ветеринар ДОО Гевгелија, Живин...

Инженер за поддршка на линија

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРКАРТ МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велешки

Оглас: For our new established plant »Marq...

Информатичари и програмери

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тардиграде

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Senior .NET developer (2 positions)...

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНЕ.ВИП ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Key Responsibilities • Customer ac...

Асистент на канцеларија

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Galvazink dooel Skop...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Се бара асистент во канцеларија на ...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кафе пабло

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе Пабло се наоѓа кај педагошка а...

Планер на производство

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРКАРТ МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Велешки

Оглас: For our new established plant »Marq...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ ординација има потреба од докто...

Информатичари и програмери

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тардиграде

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Junior .NET developer (2 positions)...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Спејс

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од келнерки за работа...

SENIOR IT/TELECOM RECRUITER

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНИТ

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Start: ASAP Duration: Long Term L...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MAKLIFT - Skopje

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: МАКЛИФТ Скопје објавува оглас: Се...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Fotokopirnica-Knizara bara devojki ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МА ГАМИНГ ДООЕЛ

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Кавадаречки

Оглас: Друштвото МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје им...

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОНЕ.ВИП ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилепски

Оглас: Key Responsibilities • Customer ac...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Интер Монди, фабрика за производств...

Општ работник

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EKO STAR RECYCLING

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Еко Стар Рециклажа Дооел Скопје има...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: OK RESTORANTS & BARS...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Сушико во Дебар Маало,Скоп...

Агент за осигурување

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kroacia Osiguruvanje...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 став 2. и чле...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМЦ Доо

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Гевгелиски

Оглас: Заинтересираните кандидати треба да...

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МТаргет

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за маркетинг и продажба има п...

Курир

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Неготински

Оглас: Брза Пратка вработува курир за дост...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-01-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интеркултура

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Професор по германски јазик ...