ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

PRODUCTION SUPERVISOR

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Thuuz Sports is an award-winning...

Медицинска сестра

16 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: ПЗУ ОФТАЛМОЛОГИКА

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ ОФТАЛМОЛОГИКА - др. Марина К...

Xamarin Developer

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Cuspis Solutions

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Се бараat Xamarin програмери за ...

.NET (Junior, Middle, Senior) Developer

4 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Cuspis Solutions

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Се бараat .NET (Junior, Middle, ...

Application Support Analyst

7 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Interactive...

Junior DevOps Support Engineer

1 favorite Објавен: 17-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer's monetisation platform...

Node.JS Engineer

20 favorite Објавен: 12-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Interactive...

Test Analyst

25 favorite Објавен: 13-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Intera...

Senior iOS Engineer

17 favorite Објавен: 13-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: InPlayer and Massive Intera...

Senior .NET Engineer

14 favorite Објавен: 30-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: InPlayer and Massive Intera...

Продавачка

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Master Inter

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Маркет,, Дисконт М,, има потреба...

Персонал за продажба

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: За потребите на нашата малопрода...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Elsa Hotel

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Хотел во Скопје-Центар има потре...

сметководител

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: За наш клиент, иновативна компан...

Head of Sales

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: For our client, Slice Maced...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МБ-КОМ ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кочани

Оглас: нема информација...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: OneContact Dooel Sko...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Северна Македонија

Оглас: Fluency in English and French (P...

English Language Representative

1 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: OneContact Dooel Sko...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: THIS IS A FULL TIME/PART TIME PO...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe Igroteka Happy ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Велес

Оглас: нема информација...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: се бара медицинска сестра со пол...

•НЕГУВАТЕЛИ/КИ НА ДЕЦА •НЕГУВАТЕЛИ/КИ НА ВОЗРАСНИ ЛИЦА •ДОМАШНИ ПОМОШНИЦИ

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Day Care

Индустрија: Услуги

Регион: Скопје

Оглас: Дејноста на компанијата Day Care...

Координатор на сервис

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Координација на работата во сервис...

Асистент на продажба во продажниот салон во Сити Мол Скопје

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: ·    ...

Архитект

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: ДУТИ АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ Скопје ...

СТРУЧЕН СОРАБОТНИК - МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Бараме енергични и професионални...

Доктор на медицина

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ1

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ ОРДИНАЦИЈА УСЈЕ 1 - Скопје, ...

менаџер

1 favorite Објавен: 14-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА ДООЕЛ СК...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: нема информација

Оглас: Paragon стажирање е дел од Parag...

Agent za prodazba (telefonska prodazba)

1 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: младинска книга скоп...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓу...

Специјалист за социјални медиуми

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Optimum Creative Solutions ...

Продажен асистент

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Мода

Регион: Скопје

Оглас: Магнетик Групацијата има потреба...

келнери/ки - шанкери/ки , кувари/ки

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: Кафе (snack) бар "The Vault" во ...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: НОВА ПОШТА ДОО Скопј...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: За потребите на својот клиент,&n...

Асистент на продажба во продажниот салон во Капитол Мол Скопје

0 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТОМ ТАИЛОР ДООЕЛ уво...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас:  ·   ...

Софтверски инженер / Програмер

0 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Перун Технологии

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Одговорности и опис на работни а...

Медицинска/Стоматолошка сестра

2 favorite Објавен: 12-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошка / медицинска сестра...