ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Келнер

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Дебар

Оглас: ...

Шеф на ноќен бар

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Дебар

Оглас: ...