ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

бравар заварувач

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопје

Оглас: СЕ БАРА БРАВАР ЗАВАРУВАЧ НА НЕОП...

Бравар

0 favorite Објавен: 01-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОТ Архитекти

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Дот Архтекти има потреба од: БРАВА...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАДЕ

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара бравар-заварувач за работа ...