ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...

Хостеса

0 favorite Објавен: 09-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА има ...

Хостеси (шанкерки, касиерки)

1 favorite Објавен: 08-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОН...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IYUNO Media Group

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: [IYUNO] ENGLISH TO MACEDONIAN SUBTI...

Хостеса (шанкерки, касиерки)

0 favorite Објавен: 19-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата СЕНАТОР МАКЕДОН...