ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Проектен специјалист

0 favorite Објавен: 09-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународна фондациј...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Националниот младински совет на Мак...

Проектен офицер

0 favorite Објавен: 08-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународна фондациј...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Скопски

Оглас: Background Since the beginning o...