ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 04-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: КАфе бар ЛА ГАРАГЕ бара келнерка -...