ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Инженер за архитектура

0favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJFI
Работно место: Инженер за архитектура
Компанија: Друштво за производство промет и услуги ЛИКО КОНЦЕПТ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Инжинерство
Реон: Карпош
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Енерго систем ДОО

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ”Енерго Систем” ДОО Скопје,...

Инженер по геодезија

0 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за геодетски...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Чаир

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

4 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРОТЕХНИКАТЕ

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

3 favorite Објавен: 08-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за занатски ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Инженер за електроенергетика

1 favorite Објавен: 26-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Виш соработник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛАДА НА РЕПУБЛИКА М...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Самостоен стручен соработник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Помлад соработник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛАДА НА РЕПУБЛИКА М...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Асистент за кадровски прашања

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМ ДОО Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво ГЛАМУР СИТИ ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...