ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

12favoriteОбјавен на: 15-08-2019  |  Компанија: ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА ...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLKKL
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА МЕДИЦИНА-СКОПЈЕ
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 15-08-2019
Отворен до: 29-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: МЕДИЦИНСКА СЕСТРА
Потребни квалификации:

медицинска сестра со положен државен испит

 

Детали за огласот:

се бара медицинска сестра со положен државен испит за работа во матична амбуланта на определено работно време

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ordinacija za kvantna medicina ima ...

Доктор/ка

6 favorite Објавен: 31-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Азура

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од доктор Физијатар (...

Medicinska sestra

2 favorite Објавен: 07-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Феникс има пот...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 13-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Медицинска сестра со положен државен испит

1 favorite Објавен: 06-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ OOM Д-р Ц.Колевс...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Илинден

Оглас: ПЗУ Д-р Ц.Колевска од с.Миладино...

Останати огласи во ист регион

Account Manager

Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Foxyman

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзорастечка компанија која има има...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Mirror Skopje

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Hotel Mirror Skopje има потреба од ...

Контролор

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TIV 09 DOOEL

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Станица за технички преглед ТИВ - Т...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

konkurs za sorabotnici

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SFC-Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: -Обезбедена платена обук...

Промотер/ки

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пуре Лифе Косметикс ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Pure Life Cosmetics фирма за увоз н...