ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

КЕЛНЕР/КА

17 favorite Објавен: 28-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Попај Кафе

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка...