ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 04-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Икс Софт Девелопмент

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: АГЕНТ ЗА ПРОДАЖБА Компанијата xS...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 03-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Икс Софт Девелопмент

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата xSoft (www.xsoft.mk)...