ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Марија

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Марија Скопје, бара фар...

Electronics/Software engineers

7 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битолски

Оглас: ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: • Средно...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јована-Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Se bara farmacevt i farmacevtski te...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дримленд СП планет

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Игротеки ДРИМЛЕНД имаат потреба од ...

Security analyst

12 favorite Објавен: 23-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Битолски

Оглас: ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: • ССС /ВС...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за рабо...

Градежен инженер

7 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дон- Хаус

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Дон- Хаус ДООЕЛ има потреба...

Архитект

9 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Millimetric

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: AutoCad, Sketchup, Искуство со тере...

Стоматолог

7 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Денто

Индустрија: Стоматологија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара доктор по стоматологија за ...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran Aktiva ima potreba za kuva...

Помошник Сметководител

14 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СРМА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара помошник книговодител со ис...

Возач

36 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМВ Доо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Млекара ИМВ Доо од Кравари, Битола ...

Продавач

20 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Струмички

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Багерист

0 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Promet steel holding ima potreba za...

Комерцијалист

11 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

.NET DEVELOPER

0 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тардиграде

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: The .NET Developer role is responsi...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМПО ДОО Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СИМПО ДОО Скопје распишува оглас за...

Комерцијалист

4 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Комерцијалист

23 favorite Објавен: 19-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велешки

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 18-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: л-ник

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Бараме продавачки за во меркетите н...

Административен работник

7 favorite Објавен: 17-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UVC MAKS DOOEL

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за производство, трговија...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

0 favorite Објавен: 16-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Internet Zarabotka

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Суштината на оваа веб страна е рекл...

Градежен инженер

16 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource is seeking a talented Civil...

Електричар

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лукфор Системс Дооел...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Лукфор Системс ДООЕЛ Скопје...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 12-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Арсенал

Индустрија: Трговија

Регион: Струшки

Оглас: Потребно за продавач: - Минимум ср...

Диспечер/ка

24 favorite Објавен: 11-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: З Транспортејшн ИНЦ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Road Transport Dispatcher at Z Tran...

Монтер

8 favorite Објавен: 11-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ ДЕСАРОЛО

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: ДООЕЛ ДЕСАРОЛО го проширува својот ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 09-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Панкомерц

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: - Спремање на нарачки - Редење на ...

Административен работник

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Самад АС

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Визбегово бара администрат...

Одржувач

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Konoba Larus

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Trazi se osoba za rad u Кonobi Laru...

ИТ КООРДИНАТОР

1 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Референт за наплата на долгови

7 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битолски

Оглас: СН Осигурителен Брокер А.Д Битола н...

Едукатор

8 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Едукативен центар Бр...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Бреинобреин Кисела вода и Карпош им...

Општ магацински работник

3 favorite Објавен: 05-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Агроном

22 favorite Објавен: 04-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agro - Chemikals

Индустрија: Земјоделство

Регион: Западна Македонија, ...

Оглас: Поради отворање на нов продажен обј...