ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал во кујна

2 favorite Објавен: 08-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 05-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee bar ба...

Келнер/ка, Шанкер/ка, Работник во Кујна во FAMES Bistro

1 favorite Објавен: 04-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕЈМС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: FAMES Bistro lounge & coffee...