ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Градежен инженер за висока градба

23favoriteОбјавен на: 11-05-2017  |  Компанија: Биси Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TONNFJ
Работно место: Градежен инженер за висока градба
Компанија: Биси Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 11-05-2017
Отворен до: 31-07-2017
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршен Градежен факултет,  Универзитет"Св. Кирил и Методиј", Скопје

Детали за огласот:

Трговското друштво БИСИ ДООЕЛ Скопје има потреба од Градежен инженер.

Лицето ќе биде ангажирано околу изградба на станбена зграда.

Ве молиме доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV na меил bisi.skopje@gmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: bisi.skopje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз пр...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Демир Хисар

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 13-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Грит 3 груп

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Имаме потреба од бравар за одржувањ...

Асистент на менаџер

0 favorite Објавен: 14-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Асистент...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 16-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАБИНГ АЦГ ГРОУП ДОО...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

финансов менаџер

0 favorite Објавен: 11-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: buba b4 dooel

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Штип

Оглас: Доколку ги исполнувате потребнит...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз пр...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Демир Хисар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Секретар

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Хемиски инженер

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно друштво ГРА...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ АНДРЕЈА БУ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Автомеханичар

1 favorite Објавен: 17-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Бутел

Оглас: ...