ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

ЕКОНОМИСТ СО УВЕРЕНИЕ ЗА ОБИЧЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ - 1 (една) позиција

2favoriteОбјавен на: 15-01-2020  |  Компанија: Друштво за услуги и ...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMNI
Работно место: ЕКОНОМИСТ СО УВЕРЕНИЕ ЗА ОБИЧЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ - 1 (една) позиција
Компанија: Друштво за услуги и трговија на големо и мало ТОМИКС ДООЕЛ извоз-увоз Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Скопје
Отворен од: 15-01-2020
Отворен до: 31-01-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Se bara lice za rabota vo smetkovodstveno biro so licenca za smetkovoditel ili ovlasten smetkovoditel

Веб страна:
Контакт телефон: 023065709
Контакт емаил: pavleska.mirjana@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Помошник Сметководител

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PRO Business MS

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: ПРО Бизнис МС има потреба од 3 (...

Книговодител-Сметководител

1 favorite Објавен: 14-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата отвора 2 раб...

Помошник Сметководител

2 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРО Бизнис МС

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководственото биро ПРО Бизнис М...

сметководител

5 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

ОДГОВОРЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

2 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма со 28 годишно постоење има по...

Помошник Сметководител

14 favorite Објавен: 20-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СРМА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара помошник книговодител со ис...

Останати огласи во ист регион

Даночен специјалист

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ернст и Јанг Македон...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: EY Македонија објавува оглас за дан...

Second Line Customer Service Agent

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: InPlayer

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Keemotion is a market-leader in ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Аеродром

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотел Панорамика Диз...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Панорамика Дизајн и Спа го пр...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од хиг...