ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Vozac so E kategoria

1favoriteОбјавен на: 13-01-2020  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMGI
Работно место: Vozac so E kategoria
Компанија: Друштво за транспортшпедиција и трговија ПРИНЦ ТРАНС ДОО увоз извоз с.ЈурумлериСкопје
Индустрија: нема информација
Реон: Скопје
Отворен од: 13-01-2020
Отворен до: 13-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Vozacka dozvola E kategoria

Детали за огласот:

Princ Trans ima potreba od vozaci na kamioni so E kategoria   

Rabotime samo na relacija Makedonija i Grcija

Za poveke info javete se : 070 273 693 / 070 245 958 

Веб страна:
Контакт телефон: 070 273 693
Контакт емаил: Princtrans@live.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Поло маркет(црниче) КАСИЕРИ/КИ

0 favorite Објавен: 19-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Министерство за здравство - Државен санитарен и здравствен инспекторат

0 favorite Објавен: 20-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 21-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија и услуги со ф...

ЈЗУ Универзитетска клиника за инфективни болести и фебрилни состојби Скопје вработува

1 favorite Објавен: 17-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Агенција за иселеништво

0 favorite Објавен: 21-01-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Sobarka Higienicharka

9 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Потребно е хигирничарка за работ...

Останати огласи во ист регион

Административен асистент

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бигор Клининг дооел ...

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за хигиена има потреба од хиг...

Воспитувач

1 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дримленд СП планет

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Скопски

Оглас: Игротеки ДРИМЛЕНД имаат потреба од ...

Сервисер

1 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

SALES REPRESENTATIVE

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVOKON DOEL Eksport-...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Are you someone with a passion for ...

Даночен специјалист

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ернст и Јанг Македон...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: EY Македонија објавува оглас за дан...