Детали за огласот

 • Друштво за транспортшпедиција и трговија ПРИНЦ ТРАНС ДОО увоз извоз с.ЈурумлериСкопје Скопје
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањенема информација
 • Број на работни местанема информација
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNNMGI

(НЕАКТИВЕН) - VOZAC SO E KATEGORIA

 • Индустрија: нема информација
 • Краен рок: 13-02-2020
 • Скопје
Детали за огласот

Princ Trans ima potreba od vozaci na kamioni so E kategoria   

Rabotime samo na relacija Makedonija i Grcija

Za poveke info javete se : 070 273 693 / 070 245 958