ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Шофер на камион со Ц-категорија

2favoriteОбјавен на: 13-01-2020  |  Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ С...  |  Индустрија: Дистрибуција и Логис...


Статус: Активен
Код на огласот: TGNNMGH
Работно место: Шофер на камион со Ц-категорија
Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Дистрибуција и Логистика
Реон: Струмица
Отворен од: 13-01-2020
Отворен до: 01-02-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Ц категорија 

Познавање на реонот Струмица - Радовиш 

Детали за огласот:

ДТПУ ОСКАР М ДООЕЛ Струмица има потреба од шофери со Ц категорија. Заинтересираните да се јават на контакт телефонот или во просториите на компанијата.

локација: бул. Гоце Делчев бр.113 Струмица            (позади Поликлиника Филип II)

Веб страна:
Контакт телефон: 034/330-022
Контакт емаил: oskarmstrumica@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доставувач

18 favorite Објавен: 09-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТ Табак

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Велешки

Оглас: Фирмата ТТ Табак од Велес со дејнос...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

2 favorite Објавен: 14-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

27 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Дистрибутер - Струмица

4 favorite Објавен: 11-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистри...

Sobarka Higienicharka

9 favorite Објавен: 17-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Потребно е хигирничарка за работ...

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 22-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас:   Поради отварање на...

Доставувач

10 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛПИНА ДООЕЛ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: АЛГИДА има потреба Доставувач за ре...

Дистрибутер

8 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...