Детали за огласот

 • ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица Струмица
 • Плата нема информација
 • Вид на вработувањеНеопределено
 • Број на работни места2
 • Контакт телефонРокот за аплицирање е завршен
 • Контакт емаилРокот за аплицирање е завршен
 • Веб страна
 • Код на огласотTGNNMGH

(НЕАКТИВЕН) - ШОФЕР НА КАМИОН СО Ц-КАТЕГОРИЈА

 • Индустрија: Дистрибуција и Логистика
 • Краен рок: 01-02-2020
 • Струмица
Детали за огласот

ДТПУ ОСКАР М ДООЕЛ Струмица има потреба од шофери со Ц категорија. Заинтересираните да се јават на контакт телефонот или во просториите на компанијата.

локација: бул. Гоце Делчев бр.113 Струмица            (позади Поликлиника Филип II)