ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач во книжарница

3favoriteОбјавен на: 02-01-2020  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Издаваштво


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNNJMG
Работно место: Продавач во книжарница
Компанија: нема информација
Индустрија: Издаваштво
Реон: Скопје
Отворен од: 02-01-2020
Отворен до: 16-01-2020
Плата: 15000
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Книготека Икона има потреба од продавач во книжара.

Кандидатите треба да поседуваат:

 

Комуникациски вештини Флексибилност за работа во смени Познавање на книги Основно познавање на англиски јазик Желба за работа во продажба Способност за работа во тим Основни познавања на класична и современа литература Основни компјутерски вештини
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Арс студио има потреба професори по...

Останати огласи во ист регион

Асистент за продажба

1 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Спасиќ-Груп дооел е фирма за продаж...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 09-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Кисела Вода

Оглас:   Стокомак е ланец на диско...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Application Support Specialist

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Скеил Фокус

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Overview: The application...

Тапетар

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елит Софа

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Елит СОФА, го зголемува производств...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: л-ник

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Л-НИК ДООЕЛ има потреба од возач ди...

Останати огласи од иста компанија

Senior JAVA Developer

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: On behalf of our Client, we are loo...

Recruiter

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Recruiter Location: Skopje, Macedon...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 01-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопје

Оглас: Агенција за недвижности „Н...

Negovateli

0 favorite Објавен: 29-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Нега и згрижување

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Rabota vo Anglija so Bugarski pa...

„Esse“ вработува: Возач на камион со Ц и Е категорија

0 favorite Објавен: 09-06-2020 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior Database Expert

0 favorite Објавен: 08-07-2020 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: On behalf of our Client, we are loo...