ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по англиски јазик

0favoriteОбјавен на: 02-12-2019  |  Компанија: ООУ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Конч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNLJOO
Работно место: Професор по англиски јазик
Компанија: ООУ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ Конче
Индустрија: Образование и наука
Реон: Конче
Отворен од: 03-12-2019
Отворен до: 06-12-2019
Плата: 14500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Воспитувач

2 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Посебно основно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велес

Оглас: ...

Одделенски наставник

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ООУ КИРО ГЛИГОРОВ Це...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по религиска култура

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велес

Оглас: ...

Предавач по природни науки

0 favorite Објавен: 13-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Педагог

1 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ООУ КИРО ГЛИГОРОВ Це...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Наставник по музичко воспитување

0 favorite Објавен: 12-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Посебно основно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велес

Оглас: ...