ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на патнички автомобили

0favoriteОбјавен на: 19-11-2019  |  Компанија: Хотелско-угостителск...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNKIGN
Работно место: Возач на патнички автомобили
Компанија: Хотелско-угостителско акционерско друштво МАКЕДОНИЈАТУРИСТ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: Центар
Отворен од: 20-11-2019
Отворен до: 23-11-2019
Плата: 12507
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

6 favorite Објавен: 09-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Автомобилска

Регион: Kumanovo

Оглас: ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во ...

Финансово-материјален сметководител

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Евиднетирање и контрола на сметков...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 25-06-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КЕКО МОТОРС ДООЕЛ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Заради зголемен обем на работа и...

Останати огласи во ист регион

Агенти за продажба

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Младинска книга, реномирана меѓунар...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language Repr...

Шалтерски работник

1 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИМБО МИЛЕНИУМ

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: Menuvacnica vo GTC ima potreba od z...

Бравар

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирна има потреба од граде...

Финансово-материјален сметководител

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Евиднетирање и контрола на сметков...

Агент за недвижности

0 favorite Објавен: 02-07-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Новел Недвижности

Индустрија: Недвижнини

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за недвижности „Новел Недв...