ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Администратор за набавка

17favoriteОбјавен на: 14-11-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGNJOKK
Работно место: Администратор за набавка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ДУ-БО ДД МАРКЕТИ ДОО Куманово
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Куманово
Отворен од: 15-11-2019
Отворен до: 30-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршено средно образование по мозност економско средно образование.

Познавање на основни компјутерски вештини

 

Детали за огласот:

АДМИНИСТРАТОРОТ КЕ РАБОТИ МАТЕРИЈАЛНО КНИГОВОДСТВО

ИМААТ ПРЕДНОСТ КАНДИДАТИ СО ИСКУСТВО

Веб страна: www.duboddmarketi.mk
Контакт телефон: 078 211 705
Контакт емаил: duboddmarketi@hotmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Upgrade ima potreba od Call agenti....

Продавач

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За вработување кај наши клиенти од ...

Останати огласи во ист регион

Архитект

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за архитекто...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Куманово

Оглас: ...

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

5 favorite Објавен: 06-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Compass Management I...

Индустрија: Услуги

Регион: Куманово

Оглас: Цомпасс Манагемент Интернатионал...

Фармацевтски техничар

10 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мента Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар или д...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

фармацевтски техничар / дипломиран фармацевт

5 favorite Објавен: 17-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Аптека Мента Фар...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар ил...

Општ работник

4 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за авио услу...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

prodavac-ка

7 favorite Објавен: 25-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Куманово

Оглас: ПОТРЕБЕН Е РАБОТЕН ПЕРСОНАЛ ЗА Р...