ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

23favoriteОбјавен на: 09-11-2019  |  Компанија: EURO-KLIMA BITOLA DO...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJKI
Работно место: Референт за продажба
Компанија: EURO-KLIMA BITOLA DOOEL
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Битола
Отворен од: 11-11-2019
Отворен до: 11-12-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС,машинско техничко образование минимум,

познавање работа со компјутер MS office

возачка Б категорија

познавање на опремата за климатизација , греење и вентилација ќе се смета за предност 

познавање на англиски јазик ќе се смета за предност

Детали за огласот:

Заради зголемен обем на работа потребен е референт за продажба со тимски дух,желба за учење и напредување во работата

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лекс-Електрик Дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Лекс Електрик е компанија со седишт...

ТЕЛЕФОНКИ ОПЕРАТОРИ

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: WD Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА...

Административен асистент

3 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИЗИ ГРУП ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: Hello from BZ Group Macedonia! W...

Практикант

1 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР МЕДИА ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: Digital Marketing Intern...

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 24-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струмица

Оглас:   Поради отварање на...

Агенти за продажба

1 favorite Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vlak Kompani

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Влак Компани од Охрид има потреба ...

Останати огласи во ист регион

Раководител на Служба за јавни набавки

1 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...

Продавач

20 favorite Објавен: 18-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аполо

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Персонал за продажба во маркет. Инф...

SALES MANAGER

6 favorite Објавен: 03-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Data Nest

Индустрија: Е-комерц

Регион: Битолски

Оглас: A UK company with over 10 years’ ex...

Менаџер за човечки ресурси

6 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Човечки ресурси

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: кснт2013

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Во склоп на зголемувњето на обемот ...

менаџер за продажба

9 favorite Објавен: 28-12-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Осигурително брокерско друштво СН О...