ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист за финансии

2favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Финансии и банкарств...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJJFL
Работно место: Економист за финансии
Компанија: Трговско друштво за производствосервисирање и инженеринг ЕЛМОНТ Мите и други ДОО Велес
Индустрија: Финансии и банкарство
Реон: Велес
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 01-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pepi Pepida DOOEL

Индустрија: - Нема информација

Регион: Велешки

Оглас: Imame potreba od edno lice za rabot...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 03-06-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИТАЛ БТ

Индустрија: Трговија

Регион: Велешки

Оглас: Витал бт доо Велес има потреба од ...