ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 08-11-2019  |  Компанија: Друштво ИНФИНИТИ-МГI...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNJILM
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво ИНФИНИТИ-МГINFINITY-MG ДООЕЛ експорт-импорт Тетово
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Тетово
Отворен од: 09-11-2019
Отворен до: 12-11-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво ГЛАМУР СИТИ ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГИТУ ГЕОТЕМ -ХС ДОО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Раководител на одделение

2 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Раководител на сектор

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за здравствено ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 18-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

5 favorite Објавен: 16-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Доставувач

2 favorite Објавен: 06-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пост експрес македон...

Индустрија: Услуги

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 22 точка 1 став ...

Возач на комби

6 favorite Објавен: 03-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Правен секретар

0 favorite Објавен: 15-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛИАНСА НА АЛБАНЦИТЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Нотарски стручен соработник и приправник

1 favorite Објавен: 15-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ЈАСМИНА КАРТАЛ...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: НОТАР Јасмина Карталова Баснарко...

Компјутерски администратор

3 favorite Објавен: 16-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...