ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Соработник

11favoriteОбјавен на: 10-10-2019  |  Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Нег...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGMIG
Работно место: Соработник
Компанија: ОПШТИНА НЕГОТИНО Неготино
Индустрија: Разни области
Реон: Неготино
Отворен од: 11-10-2019
Отворен до: 26-10-2019
Плата: 23100
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Готвач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Технички секретар

2 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно у...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Кафе-кувар

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Фактурист

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Маврово и Ростуше

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Шивач

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Готвач

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕИС ДООЕЛ Неготино

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕИС ДООЕЛ Неготино

Индустрија: Угостителство

Регион: Неготино

Оглас: ...

Социјален работник

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈУ Меѓуопштински ЦЕН...

Индустрија: Социјална

Регион: Неготино

Оглас: ...

Социјален работник

1 favorite Објавен: 11-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈУ Меѓуопштински ЦЕН...

Индустрија: Социјална

Регион: Неготино

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 12-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Неготино

Оглас: ...