ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

0favoriteОбјавен на: 09-10-2019  |  Компанија: Друштво за производ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGNGLIL
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ПАЈДАКОВ ДОО увоз-извоз Гевгелија
Индустрија: Администрација
Реон: Гевгелија
Отворен од: 10-10-2019
Отворен до: 13-10-2019
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница НИЕЛСЕН А...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Асистент за човечки ресурси

1 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Администратор

3 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УСЛУГА ПЛУС ДООЕЛ

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УНИГА ИНЖЕНЕРИНГ Гор...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОС-РЕЛАКС ОРТХО СХО...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Старо Нагоричане

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Касиер/ка и Продавачи

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Гевгелија

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Ракувач со шивачка машина за текстил

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОЕЛ

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: П.З.У. Вилдент

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гевгелиски

Оглас: Se bara doktor na stomatologija so ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СТОКОМАК ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Гевгелиски

Оглас: Стокомак е ланец на дисконтни марке...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...