ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Хигиеничар на производствени - работни простории

0favoriteОбјавен на: 11-09-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNOMH
Работно место: Хигиеничар на производствени - работни простории
Компанија: Друштво за угостителство услуги и трговија АРАБЕЛА Сафет Селмани увоз-извоз ДООЕЛ Кичево
Индустрија: Производство
Реон: Кичево
Отворен од: 12-09-2019
Отворен до: 15-09-2019
Плата: 12600
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 07-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 31-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Ско...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 13-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Огласуваме слободно работно мест...

Стаклар

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Тотал Монт

Индустрија: Производство

Регион: Црна Гора

Оглас: Тотал Монт ДОО лоцирана во Будва...

Архитект

1 favorite Објавен: 31-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ...

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата ДПТУ Лапласт-М ДООЕЛ Ско...

Оператор

0 favorite Објавен: 04-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BMS

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: БМС е компанија чија мисија и цел е...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра

33 favorite Објавен: 27-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Кичево

Оглас: барам работа како медицинска сес...

Оператер на бетонска база

111 favorite Објавен: 16-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Atlantik Grup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кичево

Оглас: нема информација...