ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администрација

0favoriteОбјавен на: 05-09-2019  |  Компанија: Д.Т.У.ОВЕРНЕТ ДМД ДО...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMNKKM
Работно место: Администрација
Компанија: Д.Т.У.ОВЕРНЕТ ДМД ДОО
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 05-09-2019
Отворен до: 21-09-2019
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- ССС

- работа на компјутери и апликации

-  определено 3 месеци

- со работно искуство

- возачка дозвола Б или Ц

Детали за огласот:

Работни задачи:

- Набавка, евидентирање, доделување и складирање на потрошен материјал, ХТЗ опрема, рачен и електричен алат;

-Контакт со вработени, контрола на задолжувањата, евидентирање на квалитетот на материјалот, опремата и алатот, нивното чување и одржување

-Набавка, евидентирање, доделување и складирање на материјал од коминтенти и негово евидентирање на задолжувањето и раздолжувањето по проекти;

-Контрола на уредноста на дворниот простор и магацините со изрекување на автоматски дисциплински мерки за секој кој ќе ја наруши воспоставената процедура;

-Контрола на возен парк во смисла на евидентирање на трошоци за одржување на возила, потрошувачка на гориво, редовни сервиси, редовни промени на уље, зимска опрема и сл. Контрола на употреба на возила во и надвор од работното време за приватни потреби и опомени или дисциплински санкции за користење на возилата надвор од работен процес

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Асистент за продажба

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАЛИНТИКА ДООЕЛ Гевг...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Асистент на продажба: K A Λ И Outle...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Marves dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Марвес дооел од Скопје, има...

Промотер/ки

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пуре Лифе Косметикс ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Pure Life Cosmetics фирма за увоз н...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Магационер

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Павиа

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Имаш искуство во трговија, одговоре...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тудорс скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Тудорс има потреба од персонал за п...

Останати огласи во ист регион

Account Manager

Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Foxyman

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Брзорастечка компанија која има има...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Главна дејност на Фурна СИЛБО е изр...

Пакувач

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Општ работник

1 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со преставништво...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Job Title: Phone Sales Agent Nu...