ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

6favoriteОбјавен на: 22-08-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMMHLJ
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина РЕФЕНА ПРАКТИКА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 23-08-2019
Отворен до: 26-08-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 15-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: УПГРАДЕ дооел Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Ordinacija za kvantna medicina ima ...

Медицинска сестра

5 favorite Објавен: 06-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU D-r C.Kolevska

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Д-р Ц.Колевска од с.Миладино...

Правник и Соработник за Човечки ресурси

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрол...

negovatel/ka vo dom za stari

0 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PUSZ Geromedikal Fen...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемување на обемот на ...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 19-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемување на обемот на раб...

Комерцијалист за медицински помагала и средства​

1 favorite Објавен: 12-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EVROTIM

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Образование - Фармацевтски, Стом...

Останати огласи во ист регион

Работник во производство

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Главна дејност на Фурна СИЛБО е изр...

Специјалист за техничка поддршка

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНПЛЕЕР ХУБ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Keemotion is a market-leader in aut...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: натурал коозметик

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Se bara frizer/ka so rabotno iskus...

konkurs za sorabotnici

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SFC-Скопје

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: -Обезбедена платена обук...

Пакувач

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство и промет на...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 20-02-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за градежништво, промет и...