ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

СТРУЧЕН СОРАБОТНИК - МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

3favoriteОбјавен на: 14-08-2019  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMLJIK
Работно место: СТРУЧЕН СОРАБОТНИК - МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК
Компанија: Друштво за трговија САНУС ВИТЕ ДОО Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Македонија
Отворен од: 14-08-2019
Отворен до: 31-08-2019
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Дипломиран лекар, стоматолог, фармацевт, диплома од природни науки.

Детали за огласот:

Бараме енергични и професионални личности во областа на продажбата да ни се придружат во нашата компанија.

 

Нудиме медицински услуги на пазарот повеќе години и бараме личности кои до детали ќе ја разработат соработката со лекарите во одредени области низ цела Македонија.

 

Имаме одличен успех во соработката со лекари и задоволни пациенти и сакаме да се прошириме.

Бараме професионалец во продажбата, сигурен во презентирање на нашите производи  додека градите силни деловни односи.  Успешниот кандидат ќе биде насочен кон целта и докажан презентер на препаратите.

Веб страна: www.sanusvitae.com
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 21-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Феникс

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Дом за стари лица Феникс Премиум п...

Електро техничар

1 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аудитива

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Преставништво за слушни апарати Ауд...

Неговател/ка

2 favorite Објавен: 17-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Геромедикал Фен...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ ФЕНИКС ПРЕМИУМ има потреба од...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 19-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Маврово и Ростуше

Оглас: ...

Лаборант

2 favorite Објавен: 19-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ-Поликлиника Д-р ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Vrabotuvam medicinski laborant so p...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Липково

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Медицински преставник

0 favorite Објавен: 14-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: САНУС ВИТЕ ДОО Скопј...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Бараме енергични и професионални ли...

Заварувач

0 favorite Објавен: 18-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Rigo Paver

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара Заварувач со работно искуст...

Готвач

0 favorite Објавен: 13-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со и без работно искуство...

PHP Developer

0 favorite Објавен: 06-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Информатика

Регион: Македонија

Оглас: iSource an IT company is looking...

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

1 favorite Објавен: 13-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Бараме енергични и професионални...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 13-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со работно искуство...

Останати огласи од иста компанија

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

1 favorite Објавен: 13-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Македонија

Оглас: Бараме енергични и професионални...