ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

.NET (Junior, Middle, Senior) Developer

7favoriteОбјавен на: 08-08-2019  |  Компанија: Cuspis Solutions  |  Индустрија: Информатика


Статус: Активен - Премиум оглас
Код на огласот: TGMKMMM
Работно место: .NET (Junior, Middle, Senior) Developer
Компанија: Cuspis Solutions
Индустрија: Информатика
Реон: Скопје
Отворен од: 08-08-2019
Отворен до: 01-09-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: полно; скратено работно време; пракса
Потребни квалификации:

MVC

C#

MS SQL

HTML5

CSS

JAVASCRIPT

JQUERY

JSON

XML

WEB SERVICES: SOAP/REST API

Детали за огласот:

Се бараat .NET (Junior, Middle, Senior) програмери за работа, со или без работно искуство. Отворени се неколку позиции.

Меѓународна софтверска компанија распространета во повеќе држави која успешно опстојува на пазарот на трудот повеќе од 14 години, поради зголемување на обемот на работа има потреба од проширување на програмерскиот иновативен тим во Р. Македонија.

Работната позиција нуди стекнување на нови знаења но и постојано усовршување на веќе постоечките, поради разноликоста на барањата кои се поставуваат од страна на корисниците.

Она што нудиме е пријатна атмосфера за работа со “кул” колеги кои ќе ви помогнат да ја започнете или надоградите својата кариера токму кај нас.

За студентите кои немаат дипломирано, нудиме флексибилно работно време, бенефит преку кој ќе можат истовремено да ги довршат своите студии но и да стекнат работно искуство, секако многу важно за добар почеток на својата професионална кариера.

Доколку сте заинтересирани за оваа работна позиција пратете своја биографија во PDF формат на следнава e-Mail адреса: office-mk@cuspis.com

Веб страна: http://www.cuspis.com
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: office-mk@cuspis.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

System Administrator

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: The Basics Nextsense is specialized...

PPC Specialist

0 favorite Објавен: 19-08-2019 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Do you crave a job that pays you ba...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 20-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Виста Груп

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од овластен сметковод...

SEO specialist

0 favorite Објавен: 22-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛДМ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: We’re looking for people that have ...

Senior software developer

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Verint Systems DOOEL...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Verint. Deliver Exceptional Custome...

UX engineer

0 favorite Објавен: 21-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЛДМ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: We’re looking for an experienced UX...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

1 favorite Објавен: 24-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PZU DR MAJA

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара доктор по општа медицина...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЛОБ-3Х ТИРАНА АЛБАН...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 24-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец Мил...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Xamarin Developer

3 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен - Премиум оглас

Компанија: Cuspis Solutions

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Се бараat Xamarin програмери за ...