ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Бараме жени за работа во стакленици

29favoriteОбјавен на: 04-08-2019  |  Компанија: Солидис  |  Индустрија: Земјоделство


Статус: Активен
Код на огласот: TGMKIIM
Работно место: Бараме жени за работа во стакленици
Компанија: Солидис
Индустрија: Земјоделство
Реон: Струмица
Отворен од: 09-12-2019
Отворен до: 03-03-2020
Плата: нема информација
Број на работни места: одгледување лековити растенија
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Бараме жени за работа во стакленици. Добро и редовно плаќање

Детали за огласот:

Бараме жени за работа во стакленици. Добро и редовно плаќање

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: albul@mail.bg
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Агроном

0 favorite Објавен: 23-01-2020 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Timac Agro

Индустрија: Земјоделство

Регион: нема информација

Оглас: Тимак Агро - Франција компанија ...

Монтер

0 favorite Објавен: 23-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MAGAN-MAK DOO

Индустрија: Земјоделство

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата МАГАН-МАК ДОО Скопје има по...

Продажен извршител

1 favorite Објавен: 11-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agrounija

Индустрија: Земјоделство

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Агроунија ДООЕЛ Скопје ...

Магационер

0 favorite Објавен: 11-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agrounija

Индустрија: Земјоделство

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Агроунија вработува и и...

Агроном

1 favorite Објавен: 10-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Agrounija

Индустрија: Земјоделство

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата Агроунија ДООЕЛ Скопје ...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

14 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Дистрибу...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

8 favorite Објавен: 27-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

27 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Бараме жени за работа во стакленици

54 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

Доставувач

13 favorite Објавен: 12-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛПИНА ДООЕЛ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: АЛГИДА има потреба Доставувач за ре...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 16-01-2020 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Снеки КМС

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Se bara opst rabotnik. Podetalni i...

Останати огласи од иста компанија

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

8 favorite Објавен: 27-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Обични работници одгледување растенија Струмица

43 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

17 favorite Објавен: 26-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Искуство во одгледување на расте...

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

1 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ ЗА С. ТУРНОВО

2 favorite Објавен: 20-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Босилово

Оглас: Имаме потреба от општи работници...

Бараме жени за работа во стакленици

54 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...