ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обезбедувач заштита на лица и имот

1favoriteОбјавен на: 01-08-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMKIFL
Работно место: Обезбедувач заштита на лица и имот
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ПАТРОЛ-ЛТД експорт-импорт ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Осигурување
Реон: Аеродром
Отворен од: 02-08-2019
Отворен до: 31-10-2019
Плата: 12550
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Осигурување

Регион: Илинден

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битола

Оглас: ...

Aгент за осигурување

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурување

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности: - Развивање и продаж...

Експерт за ликвидација на штети на моторни возила

1 favorite Објавен: 30-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕВРОИНС ОСИГУРУВАЊЕ ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: Вработување на определено работн...

Портир заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 13-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Петровец

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: копилибро

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Barame devojki za rabota vo Fotokop...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пошта

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за достава на пратки има потр...

Transport and Customs Administrator

0 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Деламоде Македонија ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Ние се водиме од идејата дека успех...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МГ - ПРОАКТИВ ДОО ув...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-11-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВРО-ТИМ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни квалификации: Образован...

Останати огласи од иста компанија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Аеродром

Оглас: ...