ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

0favoriteОбјавен на: 20-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Греење и Климатизаци...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMJGOO
Работно место: Општи работници
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ТЕХНО АУТО ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Греење и Климатизација
Реон: Скопје
Отворен од: 20-07-2019
Отворен до: 15-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Поседување минимум средна стручна спрема.

Задолжително поседување возачка дозвола категорија "B".

Преднот ке имаат кандидатите кои поседуваат претходн работно искуство како и по моност управување со вилушкар.

Детали за огласот:

Работа во магацин и дистрибуција на опремата со која што работи ТЕХНО АУТО ДООЕЛ;Oпрема од областа на греење и климатизација.

Веб страна: http://tehnoauto.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Инсталатер

0 favorite Објавен: 03-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИБЕРНЕТ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Тетовски

Оглас: Работни задачи: • Инсталирање на с...

Магационер

0 favorite Објавен: 09-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лекс-Електрик Дооел

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: - ССС - Возачка дозвола Б категори...

Електроинженер за електрани

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 08-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лекс-Електрик Дооел

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Лекс Електрик е компанија со седишт...

Инженер за електроенергетика

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 05-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРНЕШНЕЛ ХОТЕЛС А...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИЗВРШИТЕЛ КЕТИ АРСОВ...

Индустрија: Право

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Viadukt-Trejd

Индустрија: Сообраќај

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Виадукт - Трејд има потреба...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 16-08-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 17-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мотив Плус Консалтин...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара комерцијалист/магационер/ди...

Останати огласи од иста компанија

Сервисер

2 favorite Објавен: 20-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Опрема за греење и к...

Регион: Скопје

Оглас: Сервисерот ке биде дообучуван за...

Сервисер

1 favorite Објавен: 26-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Опрема за греење и к...

Регион: Скопје

Оглас: Сервисерот ке биде дообучуван за...