ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

0favoriteОбјавен на: 20-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Греење и Климатизаци...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMJGOO
Работно место: Општи работници
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ТЕХНО АУТО ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Греење и Климатизација
Реон: Скопје
Отворен од: 20-07-2019
Отворен до: 15-08-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Поседување минимум средна стручна спрема.

Задолжително поседување возачка дозвола категорија "B".

Преднот ке имаат кандидатите кои поседуваат претходн работно искуство како и по моност управување со вилушкар.

Детали за огласот:

Работа во магацин и дистрибуција на опремата со која што работи ТЕХНО АУТО ДООЕЛ;Oпрема од областа на греење и климатизација.

Веб страна: http://tehnoauto.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електроинженер-проектант

0 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...

Social Media/Marketing Specialist

Објавен: 22-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: Social Media Speciali...

English Language Representative

0 favorite Објавен: 07-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Job Title: English Language...

Доставувач

1 favorite Објавен: 14-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од дечко за достава н...

Автоелектричар

0 favorite Објавен: 05-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ-Т...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битола

Оглас: ...

Техничар електроничар за компјутери

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДД-СТОРЕ ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Архитект

1 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Техничар електроничар за компјутери

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДД-СТОРЕ ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Референт

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...