ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Благајник

13favoriteОбјавен на: 17-07-2019  |  Компанија: Република Македонија...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMINKK
Работно место: Благајник
Компанија: Република Македонија Национална установа-МУЗЕЈ Гевгелија
Индустрија: Разни области
Реон: Гевгелија
Отворен од: 18-07-2019
Отворен до: 02-08-2019
Плата: 16704
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Молер

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Занаетчија СЗД Молер...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Самостоен референт за набавка

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Трезорист

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ Банка

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

7 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МТФ КОМПАНИ 2019 ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Молер

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Занаетчија СЗД Молер...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Електромонтер

5 favorite Објавен: 25-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...