ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Фармацевт Струмица, Босилово

7favoriteОбјавен на: 14-07-2019  |  Компанија: Солидис  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIKHO
Работно место: Фармацевт Струмица, Босилово
Компанија: Солидис
Индустрија: нема информација
Реон: Струмица
Отворен од: 14-07-2019
Отворен до: 06-10-2019
Плата: нема информација
Број на работни места: фармацевт одгледување лековити растенија
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Минимум 3 години работно искуство

Детали за огласот:

Бараме Фармацевт    

Кандидатите треба да имаат најмалку 3 години работно искуство;

Се нуди атрактивна плата и креативна работа со најсовремена технологија .

Сите заинтересирани кандидати своите работни биографии можат да ги пратат на Контакт емаил:  albul@mail.bg 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Молер

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Занаетчија СЗД Молер...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за аудио и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Касиер

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Гробар

0 favorite Објавен: 10-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Пробиштип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општи работници во производство

4 favorite Објавен: 03-12-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Исоле ГмбХ ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Струмица

Оглас: Се бараат работници за производс...

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

19 favorite Објавен: 14-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Службеник

6 favorite Објавен: 27-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Штедилница Можности

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Струмички

Оглас: Градете ја својата кариера и развив...

Бараме жени за работа во стакленици

20 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

Шанкер

5 favorite Објавен: 06-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Армирач

0 favorite Објавен: 08-12-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

3 favorite Објавен: 27-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

Бараме жени за работа во стакленици

34 favorite Објавен: 08-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

1 favorite Објавен: 06-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Бараме обични работници за одгле...

обични работници одгледување растенија Струмица, Босилово

6 favorite Објавен: 26-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Струмица

Оглас: Искуство во одгледување на расте...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ ЗА С. ТУРНОВО

2 favorite Објавен: 20-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: нема информација

Регион: Босилово

Оглас: Имаме потреба от општи работници...

Бараме жени за работа во стакленици

20 favorite Објавен: 04-08-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Солидис

Индустрија: Земјоделство

Регион: Струмица

Оглас: Бараме жени за работа во стаклен...