ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Градинар

1favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIINO
Работно место: Градинар
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ОГРАЖДЕН-МИКРОМИКС ДООЕЛ увоз-извоз Струмица
Индустрија: Разни области
Реон: Струмица
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 12570
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Психолог

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Виш соработник

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЗАТВОР ПРИЛЕП Прилеп

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Ревизор

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец РЕВ...

Индустрија: Ревизија

Регион: Струмица

Оглас: ...

Инженер-технолог за производство

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Производство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КИСИ-ТРЕЈД ДОО Струм...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

8 favorite Објавен: 11-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕР АЛПИНА ДООЕЛ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмички

Оглас: АЛГИДА има потреба од пополнување н...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...