ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Клиничка болница ЖАН...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIINM
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Клиничка болница ЖАН МИТРЕВ Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Центар
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Виш Менаџер

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Centroprom doo Skopj...

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Se bara menadzer.Pozelno e soodvetn...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

accounts/office administrators

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Lami Form

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Kumanovo , industris...

Оглас: se bara devojce za rabota vo kan...

Касиер/ка и Продавачи

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Центар

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Возач

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија Велкоски

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: ВОЗАЧ ДИСТРИБУТЕР СО Ц КАТЕГОРИЈА ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NIVO SUPERIOR

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Возач/Дистрибутер За територија ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежни машини

2 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ин...

Индустрија: Машинство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Малтерџија

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФОРФРЕНДС ДОО Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Кафе бар и бар за здрава храна к...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за издавачка...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Пет Шоп ТИНА ВЕТ има потреба од:...

Поставувач на керамички плочки

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...