ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Графички дизајнер

1favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: ЦИЛИНДО ИНТЕРНАЦИОНА...  |  Индустрија: Графичка


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIINL
Работно место: Графички дизајнер
Компанија: ЦИЛИНДО ИНТЕРНАЦИОНАЛ АпС ДОО Копенхаген Данска-Подружница во Република Македонија Битола
Индустрија: Графичка
Реон: Битола
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Графички техничар

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Графичка

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Графички дизајнер

8 favorite Објавен: 17-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Графичка

Регион: Карпош

Оглас: ...

Книговезачка

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DATAPONS

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ДАТАПОНС Скопје бара лице з...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: ...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 15-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Ресторан Винарска визба Лозар Битол...

Магационер

2 favorite Објавен: 15-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нова Солутионс ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Има ли junior графички дизајнер? Да...

Возач на лесни доставни возила

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Правник

5 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦРВЕН КРСТ на Републ...

Индустрија: Право

Регион: Битола

Оглас: ...