ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Електричар за одржување

0favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIIMN
Работно место: Електричар за одржување
Компанија: Друштво за угостителство и игри на среќа ПРИНЦЕСС ХОТЕЛ И КАЗИНО ДОО Богородица Гевгелија
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Гевгелија
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 21000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: http://worldofprincess.com/Casino?c=gevgelija-princess-casino
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Customer Support Specialist fluent in French

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Job Title: French Bilingual Represe...

Продавач

0 favorite Објавен: 08-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИГИКО ЕЛЕКТРОНИК ДО...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од продавач/ка за гал...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Business Development Officer

0 favorite Објавен: 19-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Title : Business Development Re...

Спојувач на електротехнички елементи

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМФЕНОЛ ТЕХНОЛОЏИ МА...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Кочани

Оглас: ...

French Bilingual Representative - Work From Home Option

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact Skopje

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Македонија

Оглас: Fluency in English and French (P...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛОВ АД Гевгелија

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАМОВ ДООЕЛ Гевгелиј...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 24-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: П.З.У. Вилдент

Индустрија: - Нема информација

Регион: Гевгелиски

Оглас: Se bara doktor na stomatologija so ...

Земјоделски работник

2 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјодели...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...