ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Транспортен работник

0favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIIMK
Работно место: Транспортен работник
Компанија: Приватна здравствена установа во мешовита сопственост - Клиничка болница АЏИБАДЕМ СИСТИНА Скопје
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Карпош
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 13300
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен работник

3 favorite Објавен: 30-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАТЕ-КОМЕРЦ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од административен ра...

Vozac na kamion

4 favorite Објавен: 18-06-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: нема информација

Оглас: Се бараат двајца возачи со Ц и Е...

Диспечер/ка

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: US Cargo Direct, Inc. and her Skopj...

Комерцијалист и Диспечер

0 favorite Објавен: 08-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХМД

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Growing Trucking Company operating ...

Возач

6 favorite Објавен: 17-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HKS - Hamburg

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Бараме шофери/дистрибутери за работ...

Агент за транспорт

0 favorite Објавен: 29-06-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИМ ШПЕД ЈВТ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Тим Шпед ЈВТ ДООЕЛ Скопје,има потре...

Останати огласи во ист регион

Поставувач на керамички плочки

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Сарај

Оглас: ...

Малтерџија

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

КЕЛНЕР/КА И ШАНКЕР/КА

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФОРФРЕНДС ДОО Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Кафе бар и бар за здрава храна к...

Работник во високоградба

0 favorite Објавен: 16-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Фармацевт

0 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...