ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Фармацевтски техничар

2favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIIMJ
Работно место: Фармацевтски техничар
Компанија: Приватна здравствена установа-аптека БИЛКА ФАРМАЦИЈА Прилеп
Индустрија: Фармација
Реон: Прилеп
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 20-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Гороцвет ...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: аптека Гороцвет бара фармацевтски т...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 02-09-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ADAPT BG

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: АДАПТ БГ ЕООД е специјализирана ком...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Биофит

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Аптека БИОФИТ има потреба да вработ...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за трговија и услуги со ф...

Техничар

3 favorite Објавен: 07-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека ТЕРИЈАК

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фармацевтски техничар (со и...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 11-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аптека Базилика

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека „Базилика“ - Скопје има ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист за продажба

8 favorite Објавен: 15-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата ИНТЕГРАЛ ДООЕЛ од Скопј...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

8 favorite Објавен: 16-09-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Albedo-inzenering i ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Прилеп

Оглас: Се бара машински инженер за прое...

Возач на камион

1 favorite Објавен: 21-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво со ограничен...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

7 favorite Објавен: 17-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Раководител

9 favorite Објавен: 08-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Раководител/ка на одделение за плоч...

Помошник во кујна

2 favorite Објавен: 18-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...