ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект

0favoriteОбјавен на: 11-07-2019  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIILO
Работно место: Архитект
Компанија: Друштво за транспорт градежништво и трговија ВАТО ДОО Студеничани
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Студеничани
Отворен од: 12-07-2019
Отворен до: 15-07-2019
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДОРА ИНВЕСТ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат водоводџии со искуство за...

Градежен инженер за висока градба

1 favorite Објавен: 04-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Градежен инженер со работмо иску...

Архитект-проектант

4 favorite Објавен: 05-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Штип

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 12-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource is seeking a talented Ar...

Оператер на бетонска база

0 favorite Објавен: 13-07-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Регнум Инженеринг Ск...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Неготино

Оглас: нема информација...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 12-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 09-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Графички техничар

0 favorite Објавен: 27-06-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Графичка

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Чистач на простории

1 favorite Објавен: 12-07-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...