ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Архитект

7favoriteОбјавен на: 10-07-2019  |  Компанија: Друштво за проектира...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGMIHGM
Работно место: Архитект
Компанија: Друштво за проектирање и градежништво ФРИФОРМ ДОО Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Карпош
Отворен од: 11-07-2019
Отворен до: 14-07-2019
Плата: 21000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Геодетски техничар

0 favorite Објавен: 21-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АСТРА ИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Геодетски техничар ( или инженер) с...

Сервисер

1 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг од Скопје има потре...

Возач

0 favorite Објавен: 18-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГ Бетон АД Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Управување на возило од соодветната...

Практикант

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GoldenArt

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ПРАКТИКАНТ-ПРАВНИК НА ОПРЕДЕЛЕНО ВР...

Бравар

0 favorite Објавен: 17-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг од Скопје има потре...

Асистент за финансии

0 favorite Објавен: 16-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Битем

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: РЕФЕРЕНТ ВО ФИНАНСИИ Потребни ква...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АССТОР ЛТД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Ланец на Маркети АССТОР ЛТД има пот...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Одржување на хигиена во изложбен са...

Пекар

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Уни Лукс

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Уни - Лукс има потреба од пекари и ...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Сметководство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 23-10-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИЛБО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Жито Скопје СИЛБО има потреба од : ...